بلیت و هتل

اگر مقصد گردشگری پزشکی خود را انتخاب کرده اید، اکنون وقت آن رسیده تا  بلیط های هواپیما را بخرید و هتل های خود را رزرو کنید. متناسب با استطاعت مالی شما همکاران ما بهترین بسته های تور شامل کلیه ی خدمات مطلوب را از خانه به خانه به شما ارائه می دهند.

در بسته های سفر ما، تنوع هتل های بسیاری وجود دارد. اگر به بازدید از آثار باستانی، جاذبه های گردشگری و مراکز خرید علاقه مند هستید، از پیشنهادات ویژه مشاوران ما بهره مند شوید.

پاسپورت و ویزا

مسافرت به خارج از کشور مستلزم آن است که همه مسافران پاسپورت معتبر داشته باشند. اگر در حال حاضر دارای گذرنامه معتبر هستید، مطمئن شوید که تاریخ انقضا گذرنامه شما بیشتر از شش ماه از زمان سفر است. اگر تاریخ انقضا کمتر از شش ماه از زمان سفر است، باید گذرنامه خود را دوباره تمدید کنید.

متناسب با کشوری که قصد سفر به آن را دارید و نیز کشوری که در آن اقامت دارید، باید قبل از هر اقدامی از لزوم داشتن ویزا به آن مقصد مطلع شوید.

اگر زمان سفرتان خیلی نزدیک است، ممکن است برای تهیه ویزا نیاز به کمک داشته باشید. با توجه به ارتباط مشاورین ما با سرویس ویزا، فرایند اخذ ویزا را برای شما تسریع خواهیم کرد.

مقصدهای ویژه خدمات درمانی