شرکت توسعه گردشگری سلامت لیان کاوان

شرکت توسعه گردشگری سلامت لیان کاوان با تجربه حضور در زمینه های مختلف به خصوص خدمات گردشگری سلامت، در سال 1389 شمسی تاسیس گردید. این شرکت با به کارگیری کادر مدیریتی مجرب و با سابقه، به عنوان اولین شرکت کشوری افتخار کسب مجوز در زمینه گردشگری سلامت را از وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جمهوری اسلامی ایران را داشته است و در سال 1390 موفق شد اولین نمایندگی خود را در کشور عراق راه اندازی نماید. پس از آن با تلاش و به کارگیری راهکارهای مدیریتی در ارائه خدمات درمانی با کیفیت، نمایندگی افغانستان و امارات را در سال 1391، نمایندگی عمان در سال 1392 و قزاقستان را در سال 1394 به بهره برداری رسانید.

این شرکت در سال 1396 و در اولین همایش ملی تجلیل از برندهای برتر گردشگری سلامت کشور، به عنوان برترین برند گردشگری سلامت شناخته شد و با حضور مستمر در نمایشگاه های بین المللی داخلی و خارجی به شناخت وسیعی از این صنعت نائل گردید.

توانمندی های علمی تخصصی در زمینه های مختلف، استفاده از آخرین امکانات و تجهیزات پزشکی، حضور اساتید و کادر پزشکی و پیراپزشکی با تجربه همراه با کادر مدیریتی آموزش دیده بر اساس آخرین استانداردهای بین المللی و نگرش مشتری مداری و فرآیندنگری از بدو ورود تا برگشت گردشگر سلامت، زمینه ساز خدمتی ماندگار به مشتاقان خدمات سلامت می باشد.

با توجه با اهمیت رضایتمندی بیمار، شرکت گردشگري سلامت لیان کاوان، با همکاری پزشکان و جراحان ماهر در منطقه خاورمیانه و آسیا، کلیه نیازیهای پزشکی بیمار را پاسخگو می باشد. بدین ترتیب که اطلاعات کاملي از پيشينه تجربي پزشکان و جراحان را در اختیار بیمار قرار می دهد. در صورت نیاز بیمار می تواند بدون مراجعه به مراکز درمانی از خدمات مشاوره پزشکی آنلاین و رایگان برخوردار گردد، پس از انتخاب پزشک و مرکز درمانی متناسب، شرکت گردشگری سلامت لیان کاوان با بهره مندی از خدمات توریستی، کلیه فرآیند سفر بیمار و همراه را از قبیل رزرو هتل، پرواز و تهیه و ویزا و … به کشور مقصد فراهم خواهد کرد و از ابتدا تا انتهای مسیر با بیمار همراه خواهد بود.

خدمات شرکت توسعه گردشگری سلامت لیان کاوان

– مشاوره رایگان قبل از هر اقدامی جهت تشخیص نوع درمان و انتخاب پزشک و مرکز درمانی
– آماده سازی پکیج درمانی و سفر بیمار مطابق با بودجه و سلیقه بیمار
– رزرو پرواز و هتل برای بیمار و همراهان
– ارتباط با پزشک و همراهی مترجم با بیمار در طول سفر و دوره درمان
– ارائه خدمات توریستی و گردشگری به بیماران از کلیه مبادی به مقاصد منتخب بیمار

پروسه خدمات گردشگری سلامت

شرکت لیان کاوان با ارائه اطلاعات پزشکان و بیمارستان های برتر در سراسر دنیا، این امکان را به بیمار میدهد تا کشور محل درمان را متناسب با شرایط خود، انتخاب کند. علاوه بر این به دلیل حذف واسطه ها و دلالان، و ارتباط مستقیم با مراکز درمانی و پزشکان، این شرکت قادر به ارائه بهترین نرخ های خدمات درمانی در سطح خاور میانه و سایر کشورهای آسیایی می باشد.

قابلیت ها و مزایای خدمات توسعه گردشگری سلامت لیان کاوان

1-استفاده از کادر مدیریتی و اجرائی مجرب از بدو پذیرش تا برگشت گردشگر سلامت
2-فعالیت کشوری و بین المللی در زمینه های مختلف گردشگری
3-همکاری با آژانس های معتبر ،مراکز اقامتی و پذیرایی فاخر،خطوط هواپیمائی شاخص در سطح کشوری و بین المللی
4-استفاده از زیرساختهای آی‌تی و تله مدیسین در امور گردشگری سلامت
5-ارائه خدمات به قیمت مناسب و رقابتی
6-پوشش بیمه ای مسافرین در زمینه های مختلف